מה מספרים מטופלים אשר עברו טיפולים באמצעות vivace (ויואצ'י)

התרגשתי, במיוחד אחרי שראיתי את ההבדל והשוני כבר לאחר הטיפול הראשון. כמו נשים רבות, אני בוחנת את השתקפותי בעין היפר-קריטית. הטיפול הראשון עורר בי הפתעה גדולה התוצאה בולטת והשיפור מורגש הצוואר שלי נראה מתוח ואינו רפוי כלל, הפנים הכלליות שלי הרגישו יציבות במיוחד, וצבע העור שלי נראה אחיד יותר. לאחר הטיפול השני שלי התרגשתי להסתכל במראה! הגרון והלסת שלי נראים מדהים! בונוס כזה מכיוון שחשבתי שניתוח הוא הדרך היחידה לתקן את קו הלסת והצוואר שלי. זה שיפור אמיתי, ואפילו לא הגעתי לאמצע סדרת הטיפול. קווי הצחוק העמוקים ביותר שלי הם שטחיים הרבה יותר. לא אכפת לי להיות אישה בת 53, אבל אני רוצה להראות טוב כמו שאני מרגישה. זה חלום שמתגשם.
אתי
אשת עסקים
"לעיתים רחוקות אני נותן המלצות, עם זאת, אני רוצה לחלוק את החוויה שלי עם ויואצ'י. אני לא אוהב מחטים, גם אם הן כל כך קטנות, אז האמת היא שהייתי קצת חושש לפני כל טיפול. נדרשתי להרגיש די בנוח לאורך כל תהליך הטיפול ולכן נמרחתי בקרם טיפול המקהה את כאב חדירת המחט, והכאב אכן לא הורגש. במהלך הימים הבאים ראיתי הבדל בשיפור הקמטוטים ובגוון עור הרבה יותר אחיד. כן, זה עובד גם אצל גברים ! כפרופורמר, אני מופיע מול קהל, ולמראה שלי יש השפעה עצומה.  עוברי הטיפול עבד בצורה נהדרת, אני עוד אחזור.
אייל
זמר/שחקן
חוויית ויואצ'י שלי גרמה לי להאמין כי טכנולוגיית מיקרו-נידלינג ומוצרי טיפוח העור המעוצבים במיוחד הם טיפול בטוח, יעיל ובמחיר סביר, כדי לעורר ולהגביר את ייצור הקולגן מחדש ולהפוך את המראה המתבגר. רציתי במיוחד להפחית צלקות האקנה בפנים, ואני חושב שהטכנולוגיה של Vivace יכולה להיות התשובה שחיפשתי. לאחר טיפול אחד העור שלי התמצק בצורה מופלאה, והעור החל להיראות טוב יותר באופן בולט גם ללא איפור.
אורלי
עורכת דין
אני נתקל בתגובות לא סימפטיות שהשנים מורגשות על פני. אני אכן עובד קשה והעייפות ניכרת עלי, התמזל מזלי ונחשפתי לטיפולים אשר Vivace מציעה. הייתי עד כה בשני טיפולים, תוך זמן קצר מאוד נדהמתי לראות את קמטי נעלמים ואת מרקם עורי משתפר פלאים. אני יודע שהתוצאות אמורות להשתפר עוד יותר בארבעת-ששת השבועות הבאים. אני כל כך שמח עכשיו שאני לא יכול לדמיין איך אראה בעוד מספר שבועות.
מוטי
מנהל מכירות